Yanlış Kripto Para Birimi Yatırırsam Ne Olur? – Koin Günlük

  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. MEXC: Yanlış Kripto Para Birimi Yatırırsam Ne Olur?


r3

Eğer MEXC adresinize yanlış bir kripto para birimi yatırdıysanız:

Genel olarak, işlem sırasında kullanıcı tarafından yanlış adres girilirse MEXC tarafından herhangi bir kurtarma hizmeti sunulmaz.

MEXC, kurtarma süreci yüksek işçilik maliyetleri, zaman maliyetleri ve risk kontrol maliyetleri gerektirdiğinden, kullanıcının operasyonel hatalarından kaynaklanan ciddi kayıpları kontrol edilebilir bir maliyet aralığında kurtarmaya yardımcı olacaktır.

Lütfen sorununuzun ayrıntılarını, hesap numaranızı, yanlış yatırılan para birimini, adresi, miktarı, yanlış yatırılan para biriminin TXID adresini (çok önemli) ve para yatırma bilgilerini içeren bir ekran görüntüsünü bizimle paylaşın. Ekibimiz talebinizin kurtarma gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını değerlendirerek size yardımcı olacaktır.

Yanlış yatırılan varlıklarınızı kurtarmak mümkünse, cüzdan yazılımınızı kurmamız veya yükseltmemiz, özel anahtarınızı dışa ve içe aktarmamız vb. işlemler gerekecektir. Bu işlemleri yalnızca yüksek düzeyde yetkili personel gerçekleştirebilmektedir ve sıkı risk kontrol denetimlerinden geçmeleri gerekmektedir. Tüm süreç en az bir ay veya daha uzun bir süreyi kapsayabilir.

 

 

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir