MEXC Kırmızı Zarf Özelliğinin Yükseltilmesine İlişkin Bildirim – Koin Günlük

  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. MEXC Kırmızı Zarf Özelliğinin Yükseltilmesine İlişkin Bildirim


a5

Size çok daha kaliteli hizmet vermek amacıyla kırmızı zarf özelliği 31 Ağustos 09.00 – 2 Eylül 02.00 (TSİ) arasında yükseltilecektir.

 

Yükseltme süresi boyunca bu özellik askıya alınacak ve tarafınıza ulaşmayan kırmızı zarflar 24 saat sonra otomatik olarak spot hesabınıza iade edilecek ve varlıklarınız etkilenmeyecektir.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz, MEXC size daha iyi bir ürün deneyimi sunmak için gayret göstermektedir.

Risk Uyarısı

Şu anda, bazı konsept sektör tokenlerinde yaşanan gelişmeler nedeniyle, belirsizlik, reel talep ve spekülasyonlar aynı anda mevcuttur. Bazı projelerde geliştirme sorunları, aşırı taahhüt ve proje kodu boşlukları yaşanabilmektedir. Piyasalar sakinleşme ve yatırımcılar rasyonel davranma eğilimindeyken, fiyatın geri gelmesi, balonların patlaması gibi para biriminin fiyatının düşmesine neden olacak durumlar olacaktır. MEXC, kullanıcılara dijital varlıkların yüksek riskli bir yatırım yöntemi olduğunu tekrar hatırlatır. Yatırımcıların satın alma işlemlerini dikkatli yapmaları ve yatırım risklerinin farkında olmaları önerilir. Topluluğa saygı duyan bir dijital varlık alım satım platformu olan MEXC, “doğruluk, şeffaflık ve adalet” ilkesine her zaman bağlı kalacaktır. “İyi niyetli olma” ilkesine bağlı kalır ve kullanıcılarına “daha güvenli, daha etkili ve daha güvenilir” dijital varlık alım satım hizmetleri sağlar.

 

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir