Metaverse Coin ve Bu 2 Altcoin’de Güçlü Ralliler Bekleniyor: Analist Açıkladı!

ripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir analist, kripto piyasaları yükselirken önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve iki ek altcoin için güçlü ralliler öngörüyor.

Altcoin Sherpa takma adını kullanan analist, 180.600 Twitter takipçisine Ethereum’un iki aydan kısa bir süre içerisinde değerini neredeyse ikiye katlamasına rağmen daha gidecek çok yolu olduğuna inandığını söyledi.

“ETH: Ethereum’un orta vadede sonunda 2.200 dolara çıkmasını bekliyorum, ancak bu mevcut destek/direnç seviyesini (1720 dolar) kırıp kıramayacağına bakacağız. ETH burada ne kadar uzun süre kalırsa, kısa/orta vadede o kadar fazla yükseliş eğilimindeyim. Yine de bunun ‘dip’ olduğuna inanmıyorum.”

altcoin

Yazma sırasında, Ethereum 1710 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Axie Infinity (AXS)

Analistin incelediği kripto para birimlerinde bir sonraki sırada, popüler blok zinciri tabanlı oyun Axie Infinity (AXS) bulunuyor. Altcoin Sherpa, Axie Infinity’nin bir rahatlama rallisi başlatma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor, ancak AXS’in devasa hedefini gerçekten vurup vuramayacağı konusunda hala temkinli.

“Böyle bir fikir hakkında ne düşünüyoruz? 40 dolara kadar çıkacak güce sahip olup olmadığını bilmiyorum, ancak BTC istikrarlı kalırsa potansiyel olarak bir ayı piyasası rallisi yaşayabilir.”

axie infinity

Yazma sırasında AXS, Altcoin Sherpa’nın 44 dolardaki hedefinin yaklaşık yüzde 135 altında ve 18,78 dolar seviyesinde işlem görüyor.

LookRare (LOOK)

Yatırımcının radarındaki son altcoin ise, non-fungible token pazar yeri LookRare‘ın yerel kripto varlığı olan LOOKS. Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) nispeten sabit kaldığı sürece LOOKS için yüzde 50’lik bir rallinin yaşanabileceğini öngörüyor.

“LOOKS: bazı ilginç fiyat hareketleri gösteriyor; dört saatlik üstel hareketli ortalamaların hepsi bir araya toplanıyor ve bir ileri bir geri gidiyor. Ancak bunun hala iyi göründüğünü düşünüyorum. BTC iyi davranırsa, LOOKS’un yüzde 50 veya daha yüksek seviyelere gittiğini görmek beni şaşırtmaz.”

looks

Yazma sırasında, yaklaşık yüzde 2 düşüş yaşayan LOOKS 0,39 dolar seviyesinde bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir