[İlk Listeleme] MEXC, DOGGO (DOGGO) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, DOGGO (DOGGO) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve DOGGO/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma: Açıldı

DOGGO/USDT Alım Satımı: 15 Ocak 2023 16.00 (TSİ)

Para Çekme: 16 Ocak 2023 16.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

DOGGO Hakkında

$DOGGO, çeşitli topluluklar tarafından desteklenen bir meme tokendir. Birincil amacı, Solana NFT projelerine entegre olmak, staking ödülü olarak kullanılmak ve yeni projelere fon sağlayarak yardımcı olmaktır.

Toplam Arz: 100.000.000.000.000 DOGGO

Resmi Website: https://viktordao.io/

Whitepaper: https://viktordao.gitbook.io/usddoggo/

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir