[İlk Listeleme] MEXC, CANTO (CANTO) Projesini İnovasyon Bölgesi’nde Listeleyecek – Koin Günlük

MEXC, CANTO (CANTO) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve CANTO/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme : Açıldı
  • CANTO/USDT Alım Satım: 27 Ağustos 2022 17.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

 

Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: CANTO (CANTO)

Toplam Arz: 1.000.000.000 CANTO

Resmi Website: https://canto.io/

Blok Gezgini: https://cosmos.explorer.canto.io/

Twitter: https://twitter.com/CantoPublic

Discord: https://discord.com/invite/4CyxQCjDZq

Whitepaper

 

Projenin Kısa Tanıtımı

Canto’nun ilk yinelemesi, Ethereum Sanal Makinesi’ni (EVM) çalıştıran izinsiz genel amaçlı bir blok zinciridir. DeFi’nin, geleneksel sonrası bir finansal hareketle yeni sistemlerin erişilebilir, şeffaf, merkezi olmayan ve ücretsiz hale getirileceği vaadini yerine getirmek için inşa edildi.

 

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkesine bağlıdır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir